Online Webinář Zdarma Odhaluje...
PRAKTICKÉ UKÁZKY AI:
JAK vytvořit kvalitní obsah na celý měsíc během pár minut pomocí UMĚLÉ INTELIGENCE... 
 
...emaily, prodejní stránky, příspěvky na sociální sítě, reklamy, knihy, webináře, a mnohem více!
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Další vysílání začíná už dnes.

PREZENTUJE

Štěpán Hlinka (spoluzakladatel Deeply.cz)
Stepan Hlinka
Další vysílání začíná:
Dnes
V tomto BEZPLATNÉM VYSÍLÁNÍ se dozvíte...
✅ Proč všichni chytří podnikatelé, freelanceři, marketéři, influenceři, poradci, a nebo realitní makléře začínají využívat umělou inteligenci pro marketing a tvorbu obsahu (a jak se k nim můžete přidat a získat tak nefér výhodu nad vaší konkurencí)

​✅ Už nemusíte trávit hodiny nad tvorbou obsahu! Ukážeme vám, jak vytvořit kvalitní obsah na celý měsíc během pár minut pomocí AI (emaily, prodejní stránky, příspěvky na sociální sítě, reklamy, knihy, webináře, a mnohem více).

​✅ Jak za vás AI napíše přesvědčivý text pro reklamy na Google, Sklik nebo Facebook, který prakticky DONUTÍ vaše potenciální zákazníky, aby na ně klikli a nakupovali!

✅ ​Největší chyba, kterou většina lidí u tvorby obsahu pomocí AI dělá (pokud se tomuto vyhnete, vaše texty budou mnohem autentičtější a nebude poznat, že je napsala AI).

3-krokový systém, díky kterému vám AI napíše SEO optimalizované články na váš blog během pár minut (sami jsme tuto strategii použili k tomu, abychom se dostali na první stránky v Google vyhledávači)

Chybí vám nápady? Umělá inteligence vám vygeneruje STOVKY unikátních nápadu pro váš obsah, který zaujme vaše potenciální zákazníky (díky těmto nápadům už nikdy nebudete "zaseknutý" nebo "bez inspirace")

Praktické DEMO nejpopulárnější AI aplikace v Česku a na Slovensku, Deeply.cz, která vám díky AI vytvoří nejen kvalitní textový obsah, ale i unikátní obrázky.

A mnohem více...
Díky tomu se budete moct přidat ke spokojeným uživatelům AI aplikace Deeply.cz, kteří tvoří kvalitní obsah 10x rychleji, než jejich konkurence
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
WEBINÁŘOVÝ HOST: Stepan Hlinka
Štěpán Hlinka je podnikatel a už 6 let se naplno věnuje digitálnímu marketingu.

Pracoval se stovkami klientů z celého světa (převážně z USA) a jeho vzdělávacími online kurzy prošlo více než 500 studentů.

Také pro své klienty spravoval více než 80 miliónu Kč na placených reklamních kampaních na Facebook a Instagramu.

V poslední době ho uchvátila AI a obrovský potenciál, který tato technologie má.

Proto se svým parťákem, Ondrou, založil populární AI aplikaci Deeply.cz, který pomáhá podnikatelům tvořit marketingový obsah 10x rychleji pomocí umělé inteligence.
Umělá Inteligence Je Budoucnost Marketingu!
Nezůstaňte pozadu a zaregistrujte se na tento bezplatný webinář ještě dnes...
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Copyright 2024 Deeply.cz, všechna práva vyhrazena.
Tento web není součástí ani není nijak podporován společnostmi Facebook, Google, Snapchat, Twitter ani žádnou jinou sociální platformou.

Všechny názvy produktů, loga a značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechny názvy společností, produktů a služeb použité na těchto webových stránkách slouží pouze k identifikaci. Použití těchto názvů, log a značek neznamená jejich schválení.